Co mnie urzekło w parku rozrywki we Władysławowie

Szykując do urlopu we Władysławowie przeglądałem różnego rodzaju strony(ach). Wiele z nich poza standardowych(ymi) atrakcji(ami) jako miejsce(a) warte wizyty doradzało miejscowy(e) wesołe miasteczko.Faktycznie idea brzmiał(a) na tyle atrakcyjnie, że spędziliśmy tam dzień. Poniżej postaram się zrelacjonować jak funkcjonuje i co warto zobaczyć w parku rozrywki we Władysławowie.

Pierwsze wrażenia z wizyty

Wybierając wakacje nad Bałtyk(iem) zazwyczaj spodziewamy się wysokich cen. W tej kwestii miało miejsce piersze(go) zaskoczenia – ceny we władysławowskim parku rozrywki są całkiem przyzwoite. Koszty tradycyjnych karuzel czy zjeżdzalni zaczynają się już od 8 zł. Również personel, począwszy od kasy biletowej jest bardzo uprzejma i chętna do udzielenia odpowiedzi na pytania. Park rozrywki robi duże wrażenie ze względu na swoją wielkość – to ponad 4 hektary ziemi wyposażonego w atrakcje dla każdego.

Park rozrywki we Władysławowie – jakie oferuje atrakcje

Kolejne atrakcje są zaplanowane w taki sposób, aby poziom emocji mógł rosnąć z każdym krokiem.

W związku z tym wypad rozpoczęła się od strefy gier oraz zabaw. Dzięki trafnemu strzałowi w balony, udało się wygrać pluszowego misia. Nie udało się niestety wygrać w wyzwaniu polegającym na wiszeniu na drążku, który kręcił się dookoła. Po rozruchu nadszedł czas na zjeżdżalnie i dziecięce karuzele. Są to rzeczy, które zawsze dają dużo radości pociechom. Budzić podziw może także ich liczebność. 

Kolejnym miejscem była wizyta w kompleksie budynków, w którym znajdowały się m.in. dom strachu i gabinet luster. Dom strachu stworzony jest w sposób nad wyraz realistyczny. Profesjonalnie zrobione dekoracje i potęgująca grozę muzyka natychmiast pobudziły wyobraźnię. Gabinet luster natomiast, sprawił, że po chwilach przerażenia nadszedł czas na głośny śmiech i zabawę. Nasze sylwetki podlegały różnym zmianom w lustrzanym odbiciu.

Kilka godzin zabawy pobudza głód. Całe szczęście w obrębie wesołego miasteczka stoi wiele lokali oferujących jedzenie. W tym miejscu znowu należy się pochwała. Zamówione posiłki były wysokiej jakości. Również ich wielkość i smak, w zestawieniu z ceną(y) były właściwe.

Szybka pauza na regenerację zwiększyła ochotę na różnego typu kolejki i inne ”duże zabawki”. Świetną przygodą był przejazd kolejkami o różnej mocy. Duża prędkość oraz gwałtowne zmiany kierunku jazdy, dały wiele funu i mocno podniosły poziom adrenaliny. Innymi atrakcjami, które konkretnie pobudzają tętno były katapulty, wyrzucające człowieka z fotela z dużą(ym) impetem. Wszystkim spodobała się “Szalona wieża” – podnośnik, który wynosi człowieka na dużą wysokość i wtedy z nienacka zrzuca go na dół. Przeżycia te, jeszcze przez długi czas będą powodować radość na twarzy. 

Na koniec dnia, szczególnie po szalonych kolejkach, czas na relax. Idealnym miejscem do tego jest znajdujące się w wesołym miasteczku kino 9D. Kontakt z wirtualną rzeczywistością spotęgował działanie przy wykorzystaniu wszystkich zmysłów. 

Wady i zalety pobytu w parku rozrywki

Warto odwiedzić park rozrywki we Władysławowie. Generalnie tymi słowami można streścić opinie na temat tego miejsca.

Przede wszystkim jest to świetnie wyposażone(y) i zagospodarowane(y) park rozrywki. Urządzenia, które tu spotkałem są w dobrym stanie – cyklicznie konserwowane i odnawiane. Dzięki temu spełniają wszelkie warunki bezpieczeństwa, a ich funkcjonowanie jest sprawniejsze. Co więcej nad bezpieczeństwem stale czuwa profesjonalna, pomocna i kulturalna obsługa. Oprócz tego ceny także są znośne. Na koniec należy zaznaczyć, że poziom tego punktu był na tyle duży, że trudno w ogóle [znaleźć jakieś przywary.

Możesz również polubić