Jak uwolnić się od kredytu frankowego?

Odwołanie się od kredytu frankowego to do tej pory najbardziej efektywne rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko doskwierającego kredytu, ale także sprzecznej z prawem umowy. W tym wpisie pokażemy Ci, że możliwe jest funkcjonowanie bez kłopotu, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to może się udać?

Prawnicy i sędziowie są zgodni, niemal wszystkie umowy frankowe są odpowiednie do zaskarżenia. Większa część z nich obejmuje kruczki prawne i niepewne zapisy, które nie powinny mieć miejsca w umowie kredytowej. Kancelaria prawna adwokatcar.pl Trójmiasto ma wieloletnie doświadczenie w unieważnianiu tego typu umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od długiego czasu. Zaufaj profesjonalistom i pozbądź się umowy frankowej.

Jak mogę zaskarżyć mój kredyt frankowy?

Najtrudniejszą kwestią jest sama decyzja. Kiedy jesteś gotowy na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie działa kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać wypróbowane miejsce, ponieważ to właśnie ci adwokaci będą reprezentować Cię w sądzie. Nawet jeżeli jesteś zaznajomiony z prawem, bez dobrego zespołu jesteś w stanie wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można jedynie raz. Do tego potrzebny jest rozbudowany zespół składający się z osób z wielu branży, który ma znaczną wiedzę w tym temacie. Proces może trwać w okolicach dwóch lat, musisz być na to gotowy, kiedy chcesz pozbyć się umowy frankowej. Duża część kredytów frankowych zostaje unieważniona, więc jest ogromna szansa, że także Ty pozbędziesz się tej niedogodności. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a na pewno uda ci się uzyskać satysfakcjonujący wynik.

Co zrobić potem?

Gdy już zaskarżysz kredyt frankowy, zauważysz jak w Twoim życiu pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i znajdą najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł nareszcie cieszyć się życiem bez kredytu.

Możesz również polubić