Jak zachwycające uzębienie odziałuje na naszą samoocenę?

Obecnie wiele osób cierpi z powodu poczucia niedowartościowania związanych z zębami. Gabinety protetyczne w Krakowie podejmują się trudnych stomatologicznych problemów, takich jak uzupełnianie ubytków/luk lub rekonstrukcję uzębienia. Jest to możliwe dzięki naszej pracowni protetycznej, która tworzy preparaty stomatologiczne potrzebne w tej profesji. Wszystko zaczyna się od problemów klienta z jego uzębieniem. Jest to spowodowane kłopotami różnego rodzaju, najczęściej dotyczy to odcienia oraz formy uzębienia lub jego braku. Z tego powodu jest duże zainteresowanie dzięki stomatologii estetycznej. Takie zabiegi pomagają odzyskać pewność siebie, a także umożliwiają  zaprezentowanie swojej osoby w udoskonalonym, uśmiechniętym wydaniu. Badania wykazały, że osoby uśmiechnięte są odbierane jako przyjacielskie i atrakcyjne.

Pracownia protetyczna – miejsce w którym wszystko się zaczyna

Jesteśmy pracownią protetyczną z wieloletnim stażem, realizujemy projekty najwyższej jakości pod nazwą Fakhari – https://www.fakhari.pl/. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu przesyłki docierają w nienaruszonym stanie w wyznaczonym terminie. Mamy szeroką ofertę, która spełni wymagania każdego klienta. W zakresie naszych zainteresowań jest implantologia. Polega ona na odbudowie uzębienia za pomocą implantów. Pomaga to wzmocnić uzębienie oraz poprawić jego estetykę. Istnieje także opcja odbudowy na implantach. Trafny wybór dla osób, które utraciły uzębienie. Zajmujemy się także tworzeniem szyn. Jednymi z bardziej popularnych są szyny relaksacyjne tłoczone metodą formowanie wgłębnego oraz szyny do wybielania. Pierwsze z nich służą do zmniejszenia nacisku szczęki, drugie jak sama nazwa wskazują poprawiają koloryt płytki nazębnej. W tym celuprodukujemy licówki oraz wspomniane wyżej szyny wybielające. Licówek używa się w celu poprawienia estetyki uzębienia. Zabieg tego rodzaju jest często wykonywany ze względu na najmniejszą inwazyjność.

Nowoczesne techniki stosowane do poprawy Twojego uzębienia

 Bardzo nowoczesną technologią jest proteza termoplastyczna. Obecnie cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród osób z problemami natury stomatologicznej. Gabinety stomatologiczne, które chcą uatrakcyjnić swoją ofertę często inwestują w tego typu rozwiązanie. Znajdziesz tu:

  • akrylopolimer,
  • akron,
  • nylon,
  • acetal.

Te materiały charakteryzują się doskonałą estetyką, wytrzymałością, komfortem oraz higieną. Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz mieć pewność, że to dobry wybór. W naszym asortymencie znajdziesz także Inlay i onlay. Ta nowoczesna technologia polega na wypełnianiu luk w zębie za pomocą wkładów i nakładów koronowych. Wkład inlay są używane w przypadku gdy odbudowujemy zęby o dużej powierzchni, które służą do konsumowania posiłków. Po nakład onlay sięgają osoby, które chcą zrekonstruować sporą część zębów. Obsługujemy także technologię CAS/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej. Oznacza to projektowanie wspomagane komputerowo. Daje to szansę stworzenia wielu prac protetycznych.

Możesz również polubić