Kto powinien skorzystać z kursów business english?

Jak wygląda kurs business english?

Kurs business english są to zajęcia z języka angielskiego gdzie jest bardzo dużo słówek i zwrotów biznesowych. W trakcie tego kursu można nauczyć się słownictwa i przydatnych zwrotów o tematyce handlu, ekonomii, finansów albo marketingu. Kurs business english pomaga w zdobyciu niezbędnego słownictwa podczas rozmów kwalifikacyjnych w dużych firmach międzynarodowych, spotkań z potencjalnymi odbiorcami albo czytania artykułów specjalistycznych, rozpraw naukowych lub podręczników. 

Podczas kursu języka angielskiego biznesowego masz możliwość zdobycia doświadczenie przy codziennym mówieniu i czytaniu.

W Warszawie polecana szkoła językowa to Alfa Lingua – kursy business english.

Kiedy przydaje się kurs business english?

Język angielski biznesowy jest potrzebny za każdym razem gdy w pracy musisz swobodnie korzystać z języka obcego, albo chcesz zatrudnić się w międzynarodowej firmie. Kompetencje, które zdobędziesz na kursie business english będą idealne kiedy będziesz pisać formalne maile, reklamować coś i składać zamówienia. Innymi słowy za każdym razem, kiedy musisz napisać formalne pismo. Opanujesz konstruowanie umów po angielsku i będziesz wiedział jak tworzyć biznesowe prezentacje. W dodatku na kursie business english przeważnie są zajęcia z wykonywania rozmów telefonicznych z anglojęzycznymi klientami, negocjowania z nimi umów a także opiniowania w języku angielskim. Inaczej mówiąc – pisanie i mówienie po angielsku nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Zaczniesz to praktykować, tak żeby było bezwarunkowo wykwalifikowanie.

Jeszcze najważniejsze – kurs business english podnosi pewność siebie kursantów i umożliwia pokonanie stresu przed wygłaszaniem mowy.

Kto powinien zainteresować się kursami business english?

Przeważnie odbiorcami kursu języka angielskiego biznesowego są osoby, które chcą zmienić pracę i myślą o firmach międzynarodowych, albo w firmach, które posiadają zagranicznych kontrahentów. W dodatku osoby, które pracują w tego typu spółkach, a nie znają dobrze języka obcego też mogą przyjrzeć się takiemu kursowi. Jeśli pracujesz w środowisku biznesowym, gdzie sporą rolę odgrywają kontakty międzynarodowe to bez dwóch zdań ten kurs będzie dla Ciebie idealny.

Lekcje będą również perfekcyjne dla osób, które pragną się dokształcać i zagłębiać się w biznesowe artykuły, rozprawy naukowe albo książki. Większość takich pism jest właśnie w języku angielskim i kurs business english może pomóc Ci w czytaniu ich ze zrozumieniem. Na takie lekcje przeważnie zapisują się menadżerowie, prezesi firm ale też pracownicy działu sprzedaży i działu obsługi klienta – czyli pracownicy, którzy mogą mieć systematyczny kontakt z angielskojęzycznymi kontrahentami.

Aktualnie brak znajomości języka obcego to duża wada u przyszłego specjalisty, więc warto pomyśleć o zapisaniu się na kurs business english nawet jeśli nie wymaga tego od Ciebie Twój bieżący pracodawca.

Możesz również polubić